Usługi produkcyjne

Nasza firma jest wyspecjalizowana w usługach produkcyjnych. Obecnie posiadamy ponad 20 stanowisk spawalniczych – spawamy głównie metodą MIG, MAG
i TIG. Usługi wykonywane w naszej firmie to gwarancja jakości, wytrzymałości i bezpieczeństwa użytkowania. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia
i certyfikaty. Wykonujemy zlecenia na podstawie dokumentacji klienta lub dokumentacji wykonanej przez nas na zamówienie klienta. Wykonywane                          przez nas konstrukcje mogą być w stanie surowym lub zabezpieczone przeciwkorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe bądź malowanie.

Cięcie plazmowe / gazowe na wypalarce CNC

Cięcie plazmowe / gazowe na wypalarce CNC
Oferujemy Państwu usługi w zakresie cięcia plazmowego i gazowego na
wypalarce SUPRAREX HD 3500, która jest wyposażona w głowicę 3D do
cięcia i ukosowania blach - firmy ESAB.
Parametry techniczne:
1. Wymiary stołu 2000x6000mm.
2. Grubość palenia plazmą stali węglowej z przebiciem do 50mm,
rozdzielczo do 75mm.
3. Grubość palenia plazmą stali wysokostopowej / stopu aluminium
z przebiciem do 38mm, rozdzielczo do 45mm.
4. Grubość palenia gazowego do 200mm.
Cena za usługę będzie każdorazowo kalkulowana - zależy od grubości, ilości przebić i materiału tnącego. Dodatkowo cięte elementy mogą być poddawane obróbkom takim jak: wiercenie, frezowanie, szlifowanie, gięcie i inne.

Usługi dźwigowe 

Firma świadczy usługi dźwigowe na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Doświadczeni operatorzy i sprawdzony sprzęt o maksymalnym udźwigu 18 ton pozwoli wykonać najbardziej wymagające zlecenie.

Oprócz usług dźwigowych, świadczymy również usługi naszą koparko-ładowarką wraz z doświadczonymi operatorami. Koparka wyposażona jest w łyżkę czołową, łyżkę podsiębierną, widły do rozładunku i w młot hydrauliczny do kucia betonu.

Nasze długoletnie doświadczenie pozwala ograniczyć koszty realizacji do minimum. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę cenową.

Skrzynie do podłoża/palety

Nasza firma jest znaczącym producentem skrzyń do podłoża – do uprawy zwłaszcza pieczarek.
Skrzynie są wykonane z atestowanej stali i zabezpieczone przeciwkorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe we własnej cynkowni. Wszystkie operacje produkcyjne wykonywane są w naszej firmie co gwarantuje wysoki standard wykonania i dobrą jakości. Posiadamy własne biuro projektowe, które umożliwia nam na życzenie klienta zaprojektować skrzynie do posiadanej linii technologicznej według potrzeb.

Hale

Profesjonalnie, szybko i z zachowaniem najwyższych standardów wykonujemy konstrukcje stalowe hal i wiat. Istnieje możliwość zrealizowania tego zadania na podstawie projektów indywidualnych, dostarczanych przez inwestora jak i planów pochodzących z naszej pracowni projektowej. Wszystkie wykonywane przez nas konstrukcje są odpowiednio zabezpieczane z użyciem metody cynkowania ogniowego - zgodnie z Normą PN-EN 1461 . Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty upoważniające nas do wykonywania konstrukcji stalowych obciążonych statycznie i dynamicznie. Świadczymy kompleksowe usługi jeśli chodzi o montaż i wykonawstwo obiektów. Poniżej prezentujemy kilka zrealizowanych przez nas inwestycji. Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat konstrukcji stalowych hal wykonywanych przez firmę Meprozet, zachęcamy do skontaktowania się z nami. 
Oprócz konstrukcji wykonywanych na życzenie klienta oferujemy konstrukcje stalowe hal typowych o rozpiętościach 10,0 m; 12,0 m i 15,0 m. Wysokość w okapie 4,00 m. Podejmujemy się również montażu oraz wykonawstwa obiektów w pełnym zakresie.

W 2020 roku firma Meprozet Stare Kurowo Sp. z o.o. została nagrodzona prestiżowym tytułem Najwyższa Jakość Quality International. Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii QI PRODUCT – Produkt Najwyższej Jakości.

Złotym Godłem QI nagrodzone zostały konstrukcje stalowe hal. Zaufani fachowcy z Twojej okolicy.

Wiaty / Carporty

Oferujemy wykonywane według projektu indywidualnego - dostarczonego przez inwestora, a także wykonanego w naszej pracowni projektowej. Konstrukcje zabezpieczamy antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe - zgodnie z normą PN-EN ISO 1461.  Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat konstrukcji stalowych wiat wykonywanych przez firmę Meprozet, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Produkty dla rolnictwa

Produkty wykonane są z atestowanej stali i zabezpieczone przeciwkorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe we własnej cynkowni. Wszystkie operacje produkcyjne wykonywane są w naszej firmie co gwarantuje wysoki standard wykonania i dobrą jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą
w poniższym katalogu, gdzie znajdą Państwo między innymi:
 • paśniki okrągłe, paśniki kwadratowe, paśniki dla bydła, paśniki dla koni, paśniki dla owiec,
 • przegrody legowiskowe, drabiny samozatrzaskowe, przegrody diagonalne, przegrody trzyszczeblowe, przegrody teleskopowe,
 • bramy teleskopowe, bramy podnoszone, słupki,
 • przegrody dla cieląt, bramy dla cieląt,
 • elementy do montażu.

Siatki zgrzewane

Siatka zgrzewana jest oporowo - z drutu o średnicy od Ø 3,0 do Ø 5,0 [mm]. Maksymalny wymiar siatki wynosi 2500 x 2450 [mm].
Wykonywane siatki dostępne są:
• bez pokrycia antykorozyjnego,
• z pokryciem antykorozyjnym poprzez cynkowanie ogniowe metodą zanurzeniową.

1. siatka zgrzewana z drutu Ø 3/4/5 oczka 41 x 41 maksymalny format 2500 x 2450mm
2. siatka zgrzewana z drutu Ø 3/4/5 oczka 50 x 25 maksymalny format 2500 x 2450mm
3. siatka zgrzewana z drutu Ø 3/4/5 oczka 50 x 50 maksymalny format 2500 x 2450mm
4. siatka zgrzewana z drutu Ø 3/4/5 oczka 82 x 82 maksymalny format 2500 x 2450mm
5. siatka zgrzewana z drutu Ø 3/4/5 oczka 100 x 50 maksymalny format 2500 x 2450mm
6. siatka zgrzewana z drutu Ø 3/4/5 oczka 100 x 100 maksymalny format 2500 x 2450mm

Uwagi:
• minimalna ilość zamawianej siatki: 50 arkuszy (jeśli brak na magazynie),
• orientacyjny termin wykonania: 4 tygodnie od złożenia zamówienia,
• pozostałe warunki do uzgodnienia.

Panele ogrodzeniowe z siatki zgrzewanej

W gamie oferowanych przez nas produktów znajdują się ogrodzenia z siatki zgrzewanej. Panele oferujemy w dwóch typach: ECO z drutu Ø4mm i STANDARD
z drutu Ø5mm
. Wymiar oczek we wszystkich typach wynosi 50x200mm. Standardowa długość paneli to 2500mm. Liczba wzmocnień (przegięć) jest zależna od wysokości paneli. Oferujemy dwa rodzaje słupków w zależności od typu ogrodzenia: ECO profil 60x40x1,5mm oraz STANDARD profil 60x40x2,0mm. Dodatkowo wszystkie dostępne u nas panele i słupki zabezpieczane są przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe. Nasze ogrodzenia są nie tylko trwałe
i odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne, ale cechuje je również staranne, solidne i estetyczne wykonanie. 

Długość słupków w zależności od wysokości ogrodzenia:
Wysokość  
 Ilość mocowań   Długość słupka

 • 630mm      2       1200mm 
 • 830mm      2       1400mm
 • 1030mm    2       1600mm
 • 1230mm    2       1800mm
 • 1430mm    3*/2        2000mm
 • 1630mm    3       2300mm
 • 1830mm    3       2500mm
 • 2030mm    3       2700mm
 • 2230mm    4       3000mm
* -dotyczy segmentu w wersji EKO

Uwaga: minimalna ilość jednorazowego zamówienia: 50 sztuk jednego asortymentu.